| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RISE PART FLAT 100 H=60 D=1.0 Zplus |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002400 |
| Pinnatöötlus | Galvaaniliselt/elektrolüüsil tsingitud ja kaetud |
| Materjal | Teras |
| Siseraadius | 0 mm |
| Kaablirenni laius | 60 mm |
| Kaablirenni kõrgus | 100 mm |
| Suuna muutus | Vertikaalselt kasvav |
| Pakkimistase 1 | 3606480783708 |
| Mudel | Ilma liitmikuta |
| RAL-number | 0 |
| Materjali paksus | 0 mm |
| Koos kattega | No |