| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Stickervel Hafonorm Consumer Unit |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 0 mm |
| Magnetiline | No |
| Läbipaistev | No |
| Peegeldav (fluorestseeriv) | No |
| Pakkimistase 1 | 8712507452290 |