| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Sensorschakelaar eNet |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC001097 |
| Siinisüsteem KNX | No |
| Siiniühendusega | No |
| Siinisüsteem LON | No |
| Siinisüsteem KNX radio | No |
| Raadiosageduslik, kahesuunaline | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4007841032838 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Tunnusvool | 16 A |
| Väljundvõimsus | 2300 W |
| Tunnus-talitluspinge | 230 V |
| Raadiosageduslik siinisüsteem | No |
| Siinisüsteem Powernet | No |
| Suurim lülitusvõimsus | 2300 W |
| Suurim lülituskontaktide arv | 1 |
| Digitaalsisendite arv | 0 |
| Laius mooduli arvudes | 0 |
| Suurim lülitusvool | 0 A |
| Muud siinisüsteemid | eNet |
| C-koormus | Yes |
| Eri faaside ühendamine | No |
| Lokaaljuhtimine/käsijuhtimine | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP00 |
| LED näidikuga | Yes |
| Laiendusmoodulitega | No |
| Eemaldatav siini moodul | No |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 66 mm |
| Max. switching power LED | 0 W |