| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Orientation light MLED 1A for RS PRO module |
| Bränd | STEINEL |
| ETIM | EC000996 |
| Laius | 87 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 78 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 0 K |
| Lambi võimsus | 1.2 W |
| Pakkimistase 1 | 4007841732912 |
| Värvus | Valge |
| Kuju | Ruudukujuline |
| Painduv | No |
| Ühenduse liik | Muul viisil |
| Pinge liik | DC |
| Energiatõhususklass | A |
| Valgustugevus | 0 cd |
| Sobib liiklusvalgustuseks | No |
| Sobib mitmesugustele teemärkidele | No |
| Sobib raudteeliikluseks | No |
| Sobib elektroonilistele teadetetahvlitele | No |
| LED-ide arv | 25 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 0 h |
| Sobib üldvalgustuseks | No |
| Sobib konstantsele voolule | No |
| Sobib konstantsele pingele | No |
| Vajalik on väline juhtplokk | No |
| Specific luminous efficacy | 0-1.2 lm/W |