| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Metaalkoffer HG 5000/4000 E |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 4202 1990 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 455 mm |
| Kõrgus | 135 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Materjal | Nahk/metall |
| Pakkimistase 1 | 4007841090104 |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Tabalüku kütked | No |
| Ratastega | No |
| Koos õlarihmaga | No |
| Punane signaal | No |
| Lukuga | No |
| Lahtrite koguarv | 0 |
| With telescopic handle | No |