| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Lijmpistool GluePRO 400 LCD in koffer |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001382 |
| Soojenemisaeg | 2 min |
| Nimivõimsustarve | 110 W |
| Liimipulga suurim pikkus | 300 mm |
| Liimipulga suurim läbimõõt | 11.7 mm |
| Maksimaalne liimimistugevus | 30 g/min |
| Pakkimistase 1 | 4007841052690 |
| Laius | 82 mm |
| Kõrgus | 212 mm |
| Pinge | 230 V |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Pikkus | 282 mm |
| Masina kaal | 0.6 kg |