| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Lijmpistool GluePRO 300 in koffer |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001382 |
| Soojenemisaeg | 3 min |
| Nimivõimsustarve | 90 W |
| Liimipulga suurim pikkus | 300 mm |
| Liimipulga suurim läbimõõt | 11.7 mm |
| Maksimaalne liimimistugevus | 25 g/min |
| Pakkimistase 1 | 4007841052683 |
| Laius | 83 mm |
| Kõrgus | 212 mm |
| Pinge | 230 V |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Pikkus | 283 mm |
| Masina kaal | 0.58 kg |