| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Lijmpistool Gluematic 3002 in Koffer |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC001382 |
| Soojenemisaeg | 7 min |
| Nimivõimsustarve | 45 W |
| Liimipulga suurim pikkus | 250 mm |
| Liimipulga suurim läbimõõt | 11 mm |
| Maksimaalne liimimistugevus | 16 g/min |
| Pakkimistase 1 | 4007841333393 |
| Laius | 30 mm |
| Kõrgus | 160 mm |
| Pinge | 240 V |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Pikkus | 185 mm |
| Masina kaal | 0.32 kg |