| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel lijmpatronen 300mm Cristal O11mm 600 g |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC000623 |
| Värvus | Colourless |
| Läbimõõt | 11 mm |
| Pikkus | 300 mm |
| Pakkimistase 1 | 4007841052621 |
| Mass/kaal | 600 g |
| Läbipaistev | Yes |