| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Lijmpatronen 200mm Ultra Power (per 10 kg) |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3506 9190 00 |
| ETIM | EC000623 |
| Värvus | Colourless |
| Läbimõõt | 11 mm |
| Pikkus | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4007841045807 |
| Mass/kaal | 300 g |
| Läbipaistev | Yes |