| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel HL Actieset HL1620 KF, incl. mondstuk 50mm |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Temperatuuri juhtimine | Yes |
| Nimivõimsustarve | 160 W |
| Õhu vooluhulk | 0 l/min |
| Juhitava õhuvooga | Positsioonid |
| Pakkimistase 1 | 4007841013622 |
| Laius | 86 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Pikkus | 252 mm |
| Temperatuur | 300-500 °C |
| Masina kaal | 0.67 kg |
| Temperatuuri näiduga | Yes |