| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel HG2320E ESD Heteluchtpistool |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Temperatuuri juhtimine | Yes |
| Nimivõimsustarve | 0 W |
| Õhu vooluhulk | 500 l/min |
| Juhitava õhuvooga | Positsioonid |
| Toitepinge | 220-240 V |
| Pakkimistase 1 | 4007841020811 |
| Laius | 87 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Pikkus | 253 mm |
| Temperatuur | 80-650 °C |
| Masina kaal | 1.044 kg |
| Temperatuuri näiduga | Yes |