| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Heteluchtpistool HL 2020 E in koffer |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Temperatuuri juhtimine | Yes |
| Nimivõimsustarve | 2200 W |
| Õhu vooluhulk | 500 l/min |
| Juhitava õhuvooga | Astmevaba variaator |
| Toitepinge | 220 V |
| Pakkimistase 1 | 4007841352202 |
| Laius | 86 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Pikkus | 253 mm |
| Masina kaal | 0.88 kg |
| Temperatuuri näiduga | Yes |