| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Heteluchtpistool HL 1821 S |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Temperatuuri juhtimine | Yes |
| Nimivõimsustarve | 1800 W |
| Õhu vooluhulk | 0 l/min |
| Juhitava õhuvooga | Positsioonid |
| Toitepinge | 220-230 V |
| Pakkimistase 1 | 4007841068929 |
| Laius | 200 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Pikkus | 252 mm |
| Temperatuur | 300-550 °C |
| Masina kaal | 720 kg |
| Temperatuuri näiduga | Yes |