| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Heteluchtpistool HG 5000 E |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8467 2985 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Temperatuuri juhtimine | Yes |
| Nimivõimsustarve | 3400 W |
| Õhu vooluhulk | 800 l/min |
| Juhitava õhuvooga | Astmevaba variaator |
| Toitepinge | 230 V |
| Pakkimistase 1 | 4007841350116 |
| Laius | 122 mm |
| Kõrgus | 67 mm |
| Sagedus | 50 Hz |
| Pikkus | 350 mm |
| Masina kaal | 1.49 kg |
| Temperatuuri näiduga | Yes |