| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Heteluchtpistool HG 2220 E |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Temperatuuri juhtimine | Yes |
| Nimivõimsustarve | 2200 W |
| Õhu vooluhulk | 500 l/min |
| Juhitava õhuvooga | Positsioonid |
| Toitepinge | 220 V |
| Pakkimistase 1 | 4007841351700 |
| Laius | 75 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Pikkus | 337 mm |
| Masina kaal | 0.9 kg |
| Temperatuuri näiduga | Yes |