| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Heteluchtpistool BHG 360 Li-Ion |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8467 2985 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Temperatuuri juhtimine | No |
| Nimivõimsustarve | 300 W |
| Õhu vooluhulk | 100 l/min |
| Juhitava õhuvooga | Positsioonid |
| Toitepinge | 36 V |
| Pakkimistase 1 | 4007841351052 |
| Laius | 65 mm |
| Kõrgus | 265 mm |
| Pikkus | 240 mm |
| Masina kaal | 2.79 kg |
| Temperatuuri näiduga | No |