| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Compact Heteluchtpistool HL Stick |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8467 2985 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Temperatuuri juhtimine | No |
| Nimivõimsustarve | 350 W |
| Õhu vooluhulk | 100 l/min |
| Juhitava õhuvooga | Positsioonid |
| Toitepinge | 220 V |
| Pakkimistase 1 | 4007841004019 |
| Laius | 78 mm |
| Kõrgus | 76 mm |
| Sagedus | 50 Hz |
| Pikkus | 235 mm |
| Masina kaal | 0.594 kg |
| Temperatuuri näiduga | No |