| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Car Repair Kit incl. HG 2320 E |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Temperatuuri juhtimine | Yes |
| Nimivõimsustarve | 2300 W |
| Õhu vooluhulk | 500 l/min |
| Juhitava õhuvooga | Positsioonid |
| Toitepinge | 230 V |
| Laius | 87 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Pikkus | 253 mm |
| Masina kaal | 1.034 kg |
| Temperatuuri näiduga | Yes |