| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Accu-lijmpistool Neo 1 |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC001382 |
| Soojenemisaeg | 0.25 min |
| Nimivõimsustarve | 0 W |
| Liimipulga suurim pikkus | 150 mm |
| Liimipulga suurim läbimõõt | 7 mm |
| Maksimaalne liimimistugevus | 3 g/min |
| Pakkimistase 1 | 4007841334109 |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 65 mm |
| Pinge | 3.6 V |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Pikkus | 179 mm |
| Masina kaal | 0.212 kg |