| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Aanwezigheidsmelder LiveLink Slim XS Set |
| Bränd | STEINEL |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Valgustuse juhtimiskomplekt |
| Pakkimistase 1 | 4007841052843 |
| Laius | 80 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |