| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Aanwezigheidsmelder IR Quattro DALI 2 MP48 |
| Bränd | STEINEL |
| ETIM | EC001582 |
| Värvus | Valge |
| Kanalite arv | 0 |
| Lülitusvõimsus | 0 W |
| Suurim edastusulatus otsesuunas | 0 m |
| Suurim edastusulatus külgedel | 0 m |
| Digitaalsisendite arv | 0 |
| Materjal | Plast |
| Tuvastatav läbimõõt põrandal | 0 m |
| RAL-number (akin) | 0 |
| Vähim sisselülitusaeg | 0 s |
| Suurim koormustsükkel | 0 min |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4007841008239 |