| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steinel Aanwezigheidsmelder HF 180 COM1 Ant |
| Bränd | STEINEL |
| ETIM | EC000133 |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Värvus | Antratsiit |
| Laius | 80 mm |
| Mudel | Liikumisandur |
| Kõrgus | 21 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Ühenduse liik | Muul viisil |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Suurim edastusulatus otsesuunas | 8 m |
| Suurim edastusulatus külgedel | 8 m |
| Suurim lülitusvõimsus | 2000 W |
| Skaneerimisnurk | 0 ° |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Vähim sisselülitusaeg | 30 s |
| Suurim koormustsükkel | 30 min |
| Seadistatav helendusreaktsioon | Yes |
| Optimaalne paigalduskõrgus | 1.1 m |
| Suurim suhteline ulatus (piirkond) | 0 m² |
| Max. switching power LED | 0 W |
| Anduri liik | Kõrgsagedus |
| Pakkimistase 1 | 4007841055998 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Läbilöögikaitsega | Yes |
| Pinge liik | AC |
| Sisselülitusviivitusega | 0 s |
| Väljalülitusviivitus | 1800 s |
| Sisseehitussügavus | 0 mm |
| Kaugjuhtimisega | Yes |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Laius | 0 mm |
| Siseläbimõõt | 0 mm |
| Trepikoja järelevalve | Yes |
| Sildamislüliti | Yes |
| Sobib traadita edastuseks | No |
| Materjal | Termoplastist |
| Temperatuur | -20-55 °C |
| Suurim käivitusvool | 10 A |
| Materjal | Plast |
| Reaktsioonitundlikkuse seadistamisega | Yes |
| Hämardusfunktsiooni ja hämardi põhielemendiga | No |
| Helendusreaktsiooniga | 10-1000 lx |
| C-koormus | Yes |
| Tuvastatav läbimõõt põrandal | 16 m |
| Kaugtalitlus | Yes |
| HVAC-juhtimisega | No |
| Püsivalgustuse juhtimine | No |
| Alajaama sisend | Yes |
| RAL-number (akin) | 0 |
| Signaliseerimisega | Yes |
| Juhtimisvool | 0 mA |
| Õpetamisfunktsioon helendusreaktsioonile | Yes |
| Võrguühendus | Yes |
| Sundväljalülitusega | Yes |
| Pikkus | 0 mm |
| Alarmifunktsioon | No |
| Läbipaistev | No |
| Loomade tsooniga | No |
| Pinna liik | Matt |
| Horisontaalne tuvastusnurk | 180 ° |
| Sobib seinale paigaldamiseks | Yes |
| Lülitustsoonide arv | 0 |
| DALI liidesega | No |
| Sund(sisse)lülitus | No |
| Vähim käivitusvool | 0.1 A |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 66 mm |