| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steel wall fixing lugs 40 mm (4) for Spacial 3D encl. |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3606480168734 |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Sügavus | 40 mm |