| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Steel spring clip L 20 B 10 H 9 colour: inox |
| Bränd | RZB |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 10 mm |
| Kõrgus | 9 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 20 mm |
| Pakkimistase 1 | 4051859163640, 4051859163640 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Materjal | Muul viisil |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |