| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ste. mount. plate Orion.Plus 230x143 mm |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| ETIM | EC000213 |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3250610674505, 3250610674505 |
| Pakkimistase 2 | 3250610674505 |
| Laius | 143 mm |
| Kõrgus | 230 mm |
| Perforeeritud avad | No |