| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Stay | Table lamp | Grey |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 814730 |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 470 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 14.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 700 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581455283 |
| Pakkimistase 2 | 5701581455191 |
| Kere materjal | Alumiinium |