| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Starre aluminium buis, zonder mof |
| Bränd | FRÄNKISCHE |
| Kategooriad |
Installation Tubes
|
| Päritoluriik* | PT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7608 2081 00 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Alumiinium |
| Pind on poleeritud | No |
| Karestatud pinnaga | No |
| Pinnakate | Katmata |
| Pakkimistase 1 | 4013960584271 |
| Värvus | Alumiinium |
| Mudel | Jäik |
| Välisläbimõõt | 50 mm |
| Siseläbimõõt | 47.3 mm |
| Ühendus 1 | Toru ots |
| Ühendus 2 | Toru ots |
| Talitlustemperatuur | -45-250 °C |
| Pindpaigaldus | Yes |
| Sobib paigaldamiseks betooni | Yes |
| Masinate ja süsteemide paigaldamine | Yes |
| Sobib poolpindpaigalduseks (bituumen, vedel asfalt) | Yes |
| Sobib poolpindpaigalduseks (pinnatasanduskiht) | No |
| Õõnes sein | Yes |
| Sobib maandamiseks | No |
| Paigaldamiseks puitu | Yes |
| Süvistatud paigaldus | Yes |