| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Standard rail NS 35-90 |
| Bränd | Spelsberg |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001285 |
| Mudel | DIN-latt (paigaldusliist) 35/7.5 mm |
| Pinnatöötlus | Pidevtsingitud |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4013902930593 |
| Pakkimistase 2 | 4013902930593, 4013902349999 |
| Pakkimistase 3 | 4013902930593, 4013902350001 |
| Materjali paksus | 1 mm |
| Augu kuju | Ümar ava |
| Puuriava kaugus tsentrist | 80 mm |