| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | STANDARD FILTER FAN |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC000320 |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Mahuline puhumine, vabapuhumine | 230 m³/h |
| Talitluspinge, AC 50 Hz | 120 V |
| Talitluspinge, AC 60 Hz | 120 V |
| Pakkimistase 1 | 8012823377667 |
| Paigaldusviis | Haakuriga paigaldus |
| Värvus | Valge |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 250 mm |
| Sügavus | 118.5 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Pinge liik | AC |
| Sobib paigaldamiseks 19 tollisele karkassile | No |
| Number of fans | 1 |
| EMC-variant | No |
| Kaitsekattega | No |
| Koos filtriga | Yes |
| Lae ventilaator | No |
| Sisselibistatav ventilaator | Yes |
| Õhuringlusega | Yes |
| Seina sisseehitatud | Yes |
| Kaitseaste (NEMA) | 12 |
Filter fan Mounting method: Snap mounting Colour: White Voltage type: AC Operating voltage at AC 50 Hz: 120 V. RAL-number: 7035 Suitable for 19 inch rack mounting: no Number of fans: 1 EMC-version: no With protective cover: no With filter: yes Roof ventilator: no Built as slide-in ventilator: yes Volume flow, freeblowing: 230 m³/h. Air circulator: yes Wall build in: yes Degree of protection (NEMA): 12 Protection category: IP54