| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Standard 60W E27 240V A55 CL 1CT/12X10F |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3190 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 700 lm |
| Lambi pinge | 240 V |
| Lambi võimsus | 60 W |
| Pakkimistase 1 | 8710163075747 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 1000 h |