| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | STANCHION POLE 45° LMP 48-2100/1300-FT |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 48.3 mm |
| Kõrgus | 1.3 mm |
| Lisatarviku liik | Tugiklamber |
| Pikkus | 2.1 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217412219 |
| Värvus | Hõbedane |
| Läbimõõt | 48.3 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |