| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Stainless wire cable tray 60x60 |
| Bränd | KOPOS |
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000853 |
| Mudel | Ilma liitmikuta |
| Materjal | Teras |
| Sobib tervikahelale | No |
| Pakkimistase 1 | 8595057697249 |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| Pikkus | 3000 mm |
| Juhi ristlõige | 4 mm |
| Integrated partition | Puudub |
| Kasulik ristlõige | 4700 mm² |
| Profiili kuju | U-kujuline |
| Laia piluga mudel | No |
| Kruvivaba ühendus | No |