| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | STAGO WGS-R FLENSPLAAT 170 RAL1013/70 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC002449 |
| Laius | 220 mm |
| Mudel | Asümmeetriline |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Materjal | Plast |
| Kanali paigaldusviis | Sein |
| Pakkimistase 1 | 8712186019258 |
| Halogeenivaba | No |
| RAL-number | 1013 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | PVC |