| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | STAGO WGS-R FLANGE PLATE 120 RAL9010/60 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC002449 |
| Laius | 170 mm |
| Mudel | Asümmeetriline |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Materjal | Plast |
| Kanali paigaldusviis | Sein |
| Pakkimistase 1 | 8712186019203 |
| Halogeenivaba | No |
| RAL-number | 9010 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | PVC |