| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | STAGO MINIZUIL DUBBEL R1013/70 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001941 |
| Mudel | Kahepoolne |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Seadistatav | No |
| Kasutatavate katete arv | 2 |
| Samba kõrgus | 255 mm |
| Sambakujuline | Nelinurkne |
| Eeljuhtmestatud | No |
| Samba sügavus | 202 mm |
| Samba laius | 120 mm |
| Pakkimistase 1 | 8712186107030 |
| Kaablisisend | All |
| Kinnitusviis | Kruviühendus |
| Lahtrite arv | 2 |
| Kasulik ristlõige | 12480 mm² |
| Katte laius | 80 mm |
| Paigalduspüstiku materjal | Teras |
| Katte materjal | Teras |
| Läbiv profiil | No |
| Muudetav asukoht | No |
| Samba pind | Kaetud |
| Kõrguse seadistamine | 0 mm |
| Pinnakate | Kaetud |
| Samba RAL-number | 1013 |
| Katte RAL-number | 1013 |
| Paigalduspüstiku materjal on halogeenivaba | Yes |
| Katte materjal on halogeenivaba | Yes |
| Paigalduspüstiku materjal | Muul viisil |
| Katte materjal | Muul viisil |
| Katte sügavus | 0 mm |