| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Staalbuis-Steckbocht |
| Bränd | FRÄNKISCHE |
| Kategooriad |
Conduit Fittings
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7307 9980 00 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Pinnatöötlus | Kuumtsingitud |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Materjal | Teras |
| Materjal | Metall |
| Toru nimiläbimõõdule | 50 mm |
| Pakkimistase 1 | 4013960166767 |
| Värvus | Tsink |
| Painduv | No |
| Kaks osa | No |
| Kaare nurk | 90 ° |
| Muhviga | No |
| Pind on poleeritud | No |
| Karestatud pinnaga | No |
| Pinnakate | Muul viisil |
| Ülevaatusava ja -kattega | No |
| Raadius | 190 mm |