| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BELLALUX® LED CLA100 13W/840 230VFR E27 FS3 |
| Bränd | BELLALUX |
| Kategooriad |
E27 LED-pirnid, 13 W
E27 LED-pirnid, 4000K E27 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 13 W |
| Valgusvoog | 1521 lm |
| Pakkimistase 1 | 4058075636040 |