| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Square socket wrench 8mm |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000818 |
| Mudel | Täisnurkne |
| Varre pikkus | 90 mm |
| Mutrivõtme mõõt (tollides) | Muul viisil |
| Ümarpeaga | No |
| Võtme laius | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 8711426895133 |
| Isoleeritud | No |
| Võlli pikkus | 90 mm |
| Kogupikkus | 160 mm |
| Elektriline eraldus kuni 1000 V | No |
| Varguskaitse model | No |
| Pulgaga | No |
| Avaga | No |
| Lühema osa pikkus | 30 mm |
| VDE tested | No |