| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Square nut M6 |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7318 1692 00 |
| ETIM | EC003863 |
| Mudel | Mutter |
| Pinnatöötlus | Tsingitud/elektrolüüsil tsingitud |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 8711426100107 |
| Pakkimistase 2 | 8711426100107 |
| Värvus | Tsink |
| Kruvisüsteem | External square |
| Välisläbimõõt | 21.2 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 3 mm |
| RAL-number | 7.035 |
| Keerme liik | Muul viisil |
| Meeterkeere (M..) | 6 |
| Keermesamm | 1 mm |
| Keerme mõõt tollides | Muul viisil |
| Äärikuga | No |
| Nailonist võruga | No |
| Iselukustuv | No |
| Keevitatav | No |
| Keeret tolli kohta | 12.7 |
| Active ingredient | Muul viisil |
| Vasakkeere | No |
| Võtme laius | 15 mm |