| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | E27 45W R20 120V FR without packaging |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Läbimõõt | 20 mm |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Nimipinge | 120 V |
| Lambi võimsus | 45 W |
| Pakkimistase 1 | 0046677223113 |
| Pakkimistase 2 | 0046677223113 |