| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Lamp reflector E27 40W R63 |
| Bränd | noname |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC000102 |
| Lambipesa | E27 |
| Läbimõõt | 63 mm |
| Lambi võimsus | 40 W |
| Pakkimistase 1 | 0447591181402 |