| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Philinea 35W S14s 230V T30 WH 1CT |
| Bränd | PHILIPS |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3110 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Mudel | Muul viisil |
| Lambipesa | S14s |
| Valgusvoog | 270 lm |
| Lambi võimsus | 35 W |
| Pakkimistase 1 | 8711500013606 |
| Värvus | Muul viisil |
| Energiatõhususklass | A |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | A |