| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spuldze lum. 16W/133 T8 720mm 0000860 |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3110 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G13 |
| Hämardatav | Yes |
| Nimipinge | 95 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 16 W |
| Valgusvoog | 1100 lm |
| Lambi nimetus | T8 |
| Pakkimistase 1 | 5410288008608 |
| Pakkimistase 2 | 5410288008608 |
| Sobib elektronliiteseade | Yes |