| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED TUBE 18W/840 120cm T8 |
| Bränd | NORDEON |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G13 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Pikkus | 1200 mm |
| Klaasi kate | Muul viisil |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 18 W |
| Lambi nimetus | T8 |
| Pakkimistase 1 | 3700811690137 |
| Värvus | Muul viisil |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Pinge liik | AC |
| Energiatõhususklass | A |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | Muul viisil |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | Muul viisil |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | A |