| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED TUBE 16W/940 120cm 1800lm T8 |
| Bränd | LightZone |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G13 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Pikkus | 1200 mm |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 16 W |
| Valgusvoog | 1800 lm |
| Lambi nimetus | T8 |
| Pakkimistase 1 | 4047247351171 |