| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SMD Bulb - Capsule G9 G9 3.5W 300lm 2700K Clear 320° - Dimmable - 3-pack |
| Bränd | Shada |
| Kategooriad |
G9 LED-pirnid (kapsel), 3,5 W
G9 LED-pirnid (kapsel), dimmerdatavad G9 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G9 |
| Hämardatav | Yes |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 3.5 W |
| Valgusvoog | 300 lm |
| Beam angle | 320 ° |
| Pakkimistase 1 | 8720604303605 |