| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spuldze LED E27 18.5W A67 2700K MAT CorePro Philips |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid ja torud
Pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 108.1 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Valgusvoog | 2000 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718696701676 |