| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Metal halide lamp 70W HQI-TS 70W/WDL Powerstar |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lambipesa | RX 7s |
| Valgusvoog | 37000 lm |
| Lambi pinge | 220 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Pakkimistase 1 | 4050300412955 |