| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HQI-T E40 400W MAGENTA |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 42000 lm |
| Lambi pinge | 250-400 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Pakkimistase 1 | 4050300649535 |